Betahuis
Wilhelminaplein 25
Postbus 528
6400 AM Heerlen
tel. (045) 571 39 39

Rotterdam
Westerstraat 56
3016 DJ Rotterdam
tel. (010) 750 35 85

's Hertogenbosch
Europalaan 2
5232 BC 's-Hertogenbosch
tel. (073) 20 70 300

info@bremenba.nl

Adviseurs

Als directie zijn wij trots op onze medewerkers. Zij bepalen voor een belangrijk deel de kwaliteit van ons bureau. Daarom stellen wij hen aan u voor met hun specialismen en expertises. U kunt selecteren op naam of op specialisme.

Guido Becholtz

+31 (0)6 232 090 07
guido.becholtz@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: Toezicht en directievoering

Ron van den Berg, directeur

+31 (0)6 535 328 11
ron.vandenberg@bremenba.nl
Afdeling: Bouwkosten & Budgetbewaking,Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: Bouweconomie en vastgoedontwikkeling

ing. Matthijs de Best

+31 (0)6-577 927 05
matthijs.debest@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectmanagement

ing. Tim Blijlevens

+31 (0)6 130 685 81
tim.blijlevens@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectcoördinatie

ir. Jeroen Bookelmann

+31 (0)6 105 622 91
jeroen.bookelmann@bremenba.nl
Afdeling: Bouwfysica (waaronder akoestiek) & Brandveiligheid
Specialisme: Ruimte-akoestiek, bouwpathologie en activiteitenbesluit

Bert Bremen

+31 (0)45 571 39 39
bert.bremen@bremenba.nl
Afdeling: Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: deskundigenonderzoek bij juridische geschillen

ing. Ron Cremers

+31 (0)6 571 946 15
ron.cremers@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud,Bestekken, Contracten & (Europese) Aanbestedingen,Bouwkosten & Budgetbewaking,Installatie Consulting
Specialisme: Elektrotechniek, NEN 2767 inspectie en brandveiligheid

ing. Naud van der Cruijsen

+31 (0)6 226 619 50
naud.vandercruijsen@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud,Installatie Consulting,Projectcoördinatie
Specialisme: Gebouwbeheer, adviseur installaties

ing. Toon Deckers

+31 (0)6 532 352 69
toon.deckers@bremenba.nl
Afdeling: Bestekken, Contracten & (Europese) Aanbestedingen,Projectcoördinatie
Specialisme: Bouwkundige, constructieve, installatietechnische en onderhoudsbestekken

ing. Daniel Delfin Goncalves

+31 (0)6 519 766 59
daniel.delfin@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud,Bestekken, Contracten & (Europese) Aanbestedingen,Bouwkosten & Budgetbewaking,Projectcoördinatie
Specialisme: BIM-coördinatie, bouwkostenadvies

Edwin van Engelshoven

+31 (0)6 573 328 51
edwin.van.engelshoven@bremenba.nl
Afdeling: Installatie Consulting,Projectcoördinatie
Specialisme: Toezicht, HVAC, met name bij projecten voor zorginstellingen

Hans Fiering, algemeen directeur

+31 (0)6 536 653 82
hans.fiering@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie,Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: Beleidsadvisering, proces- & projectmanagement

ing. Piet de Gier

+31 (0)6 535 328 39
piet.de.gier@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: Projectcoördinatie en toezicht

ing. Joyce Gordebeke-Jamar

+31 (0)6 236 926 06
joyce.gordebeke@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud
Specialisme: Meerjarenonderhoudsplannen, statusrapporten, conditiemetingen (NEN 2767)

ing. Mattijs Groeneveld

+31 (0)6-306 721 31
mattijs.groeneveld@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: projectmanagement

ing. Mitchell Hellenbrand

+31 (0)6 538 959 28
mitchell.hellenbrand@bremenba.nl
Afdeling: Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: Projectcoördinatie, LEAN planning

Romy Maassen

+31 (0)10-750 35 85
romy.maassen@bremenba.nl
Specialisme: management ondersteuning

Olivia Mous

+31 (0)45 571 39 39
olivia.mous@bremenba.nl
Specialisme: kwaliteitsmanagement, milieumanagement

Hans Noblesse

+31 (0)6 212 443 30
hans.noblesse@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud,Installatie Consulting
Specialisme: Ontwerpen gebouwgebonden installaties, energielabels en maatwerkadviezen. BRL9500 gecertificeerd.

Peter Palmen

+31 (0)6 539 693 17
peter.palmen@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: Toezicht en directievoering

ing. Ralph Paulssen

+31 (0)6 416 168 07
ralph.paulssen@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud
Specialisme: Meerjarenonderhoudsplannen, statusrapporten en conditiemetingen (NEN 2767).

ing. Didier Pluymen

+31 (0)6 306 723 30
didier.pluymen@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud
Specialisme: Meerjarenonderhoudsplannen, statusrapporten en conditiemetingen.

ing. Guido Quanjel

+31 (0)6 542 580 05
guido.quanjel@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie
Specialisme: allround vastgoedadviseur

ing. Antoine Scheepers

+31 (0)6 129 653 91
antoine.scheepers@bremenba.nl
Afdeling: Bestekken, Contracten & (Europese) Aanbestedingen,Bouwkosten & Budgetbewaking
Specialisme: Begrotingen, bouwkostenconsulting

ing. Niels Smeets

+31 (0)6 412 275 34
niels.smeets@bremenba.nl
Afdeling: Bouwkosten & Budgetbewaking
Specialisme: Bouwkostenadvisering

ing. Martijn van Weers

+31 (0)6 306 369 64
martijn.vanweers@bremenba.nl
Afdeling: Beheer & Onderhoud,Bestekken, Contracten & (Europese) Aanbestedingen,Bouwkosten & Budgetbewaking,Installatie Consulting
Specialisme: Integrale techniek

ir. Danny Wouters

+31 (0)6 270 763 41
danny.wouters@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie,Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: Total engineering: ketensamenwerking, aanbestedingen en projectmanagement

ir. Rob Wouters, vestigingsdirecteur 's-Hertogenbosch

+31 (0)6-533 092 53
rob.wouters@bremenba.nl
Afdeling: Projectcoördinatie,Vastgoedstrategie & Procesmanagement
Specialisme: projectmanagement


Betahuis
Wilhelminaplein 25
Postbus 528
6400 AM Heerlen
tel. (045) 571 39 39

Rotterdam
Westerstraat 56
3016 DJ Rotterdam
tel. (010) 750 35 85

's Hertogenbosch
Europalaan 2
5232 BC 's-Hertogenbosch
tel. (073) 20 70 300

info@bremenba.nl